Категорії

Зволоження волосся

Когось природа нагородила густим, блискучим, сильним волоссям, що виглядають як в рекламі дорогого шампуню. Сухе, ламке і пошкоджене волосся доводиться ховати в пучок або хвіст. Чи можна впоратися з цією проблемою? Звичайно! Природі треба допомагати. В даному випадку такою допомогою буде зволоження волосся.

Сухе волосся погано відображає світло, внаслідок чого вони виглядає тьмяним, що не має глянцю. Вони легко рвуться, плутаються, важко розчісується, січеться на кінцях. Нерідко сухе волосся - це результат неправильного догляду та вплив зовнішніх факторів середовища (сонце, дим, солона вода, гаряче повітря).

Волосся також характеризуються такими параметрами, як еластичність і пористість. Здорове волосся еластичне настільки, що може витягнутися на 30% від своєї власної довжини і повернутися в початковий стан. Якщо ви бачите, що ваше волосся має низьку еластичність, то, мабуть воно потребує у зволоженні. Пористість волосся характеризується тим, що здорове волосся може утримувати вологу в кількості до 50% від власної ваги і при цьому збільшуватися в діаметрі на 20%.Сухість волосся найчастіше поєднується з ламкістю і виснаженістю. Тому, перший крок - підібрати хороший шампунь.Він повинен відшкодовувати втрату білків, вологи і поживних речовин; підвищувати еластичність волосся; захищати кутикулу волосини і пригладжувати лусочки кутикули; не робити волосся надто важким; мати УФ фільтр (SPF - sun protection filter); знімати статичну електрику з волосся; надавати волоссю шовковистість.

Другий крок - підібрати кондиціонер для зволоження, додання блиску, об'єму, відновлення пошкодженого волосся, додання еластичності, запобігання утворення статичної електрики при розчісуванні. Для відновлення пошкодженої кутикули призначені бальзами і креми - вони проникають в області, де бракує лусочок і заповнюють цей простір. Крім того, бальзами з хорошим складом надають відновлюючу і живильну дію на волосяний фолікул. Маски призначені для відновлення структури волосся, живлення сухих, неживих волосся. Найчастіше містять емульсійні компоненти, що відновлюють воски.У салонах існує безліч ритуалів для відновлення сухого і пошкодженого волосся. До них відносяться ламінування, зволоження маслами, сироватками, масками під впливом мікроміста.

Правильне харчування для зміцнення волосся
Щоденний раціон - це ще один важливий фактор у питанні краси і здоров'я волосся. Рясне пиття, вітаміни, білки - все це неодмінно має бути присутнім в раціоні, щоб позбавити нас від всіляких проблем, пов'язаних з ламкістю і сухістю нашого волосся.